“Tranohet” shqiptari në Greqi, heq teshat dhe kqyreni çka ban në borë (video)

Njo video humoristike na vjen nga Greqia, e cila asht gjithashtu nën diktatin e motit të keq dhe reshjeve të borës.

Në Evia, që asht nji nga zonat e mbulueme nga bora, nji shqiptar ka sfidue temperaturat dhe kushtet e motit.

Shperndaje në: