Pornostarja zbulon diçka të tmerrshme që ndodh mbrapa kamerave (kujdes, foto +18)

Pornostarja Samantha Bentley ka zbulue se qysh doket ana e errët e industrisë pornografike.

Si edhe çdo punë tjetër, ashtu edhe puna e aktoreve të filmave pornografikë nuk asht aspak e lehtë. Ndërsa, këtë ma së miri e ka spjegue aktorja Samantha Bentley, e cila ka xhirue nën pseudonimin Samantha Jones, të cilin e ka marrë nga seria “Sex and the City”.

“Filmat pornografikë janë për dreq të vështirë dhe mendoj, që aktoret nuk marrin shpërblimin që e meritojnë për atë që bajnë”, thotë ajo.

Kjo aktore ka ba listën me disa prej problemeve, të cilave njerëzit e kësaj industrie ju duhet me ju kushtue kujdes.

Qysh në moshën afër njizetvjeçare yjet e filmave pornografikë marrin titullin MILF.

Regjisorët e pashpirt, të cilëve nuk ju intereson se sa jeni të lodhuna, a keni të ftoftë apo a jeni të urituna mbas xhirimeve 18 orëshe. Në kushte të tilla presin që edhe seksi anal me qenë tërheqës!

Mashkulli ka çdo justifikim të mundshëm, kur nuk mundet me arritë ereksionin për plot katër orë, ndërsa për femnat nuk ka justifikim për asgja.

Shperndaje në: