Ku po shkon Arbër Zeneli?

Arbër Zeneli mundet me u largue gjatë këtij mueji nga ekipi holandez, Heerenveen.

Ylli i përfaqësueses së Kosovës asht padyshim nji nga lojtarët kryesorë të ekipit me 4 golla dhe 10 asistime deri tash këtë edicion.

Për 23 vjeçarin kanë shprehë interesim Fenerbahçe, Galatasaray, disa ekipe franceze, por edhe Fiorentina.

Shperndaje në: