Veshet ngushtë m’i tregue asetet bombastike (kujdes, foto +18)

Emily Sears

Ajo asht femën superseksi dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e deshmojnë këtë ma s’miri.

Bukuroshja bombastike australiane, Emily Sears, ka postue fotografi mjaft n’Instagram kohëve të fundit./Rrokum.TV

Shperndaje në: