Kqyreni qysh asht ngri Liqeni i Badovcit (foto)

Moti i ftoftë dhe reshjet e pandalshme të borës kanë ba që Liqeni i Badovcit me u ngri.

Qe disa foto ku shihet Liqeni i Badovcit i ngrimë dhe i mbuluem me borë.

Shperndaje në: