Kështu e quen Avdullah Hoti Shpend Ahmetin!

Avdullah Hoti

Shefi i grupit parlamentar të LDK’s, Avdullah Hoti, ka thanë se bashkëkryesuesi i ekipit dialogues, Shpend Ahmeti, ka heqë të gjitha temat tabu në dialogun me Serbinë.

Ky asht postimi i plotë:

Bashkekryesuesi i ekipit dialogues ‘dekorativ’, z.Ahmeti, i paska hequr te gjitha temat tabu ne dialogun me Serbine. Keshtu ka thene z.Thaci tash nje vit, se nuk ka tema tabu dhe se marreveshja do te jete e dhimbshme.

Ai, dhe kushdo tjeter, duhet ta dije se tema tabu ne dialog jane shtetesia e Kosoves, territori i saj, karakteri unitar i shtetit te Kosoves, aranzhimi kushtetues.

Shperndaje në: