Krejt vëmendja te ajo, kjo çikë nuk po ndalet tue pozue seksi (kujdes, foto +18)

Demi Rose ka nisë xhirimet për nji set të ri fotografik në Meksikë.

Dhe modelja pozoi e veshun me bikini portokallt.

23-vjeçarja ekspozoi format e saj bombastike, ndërsa në plan të parë vuni të mbasmet e saj.

Demi dukej tepër e zjarrtë me bikini.

Shperndaje në: