Limaj e Ahmeti frik kanë me u takue me Mogherini

Zavendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj dhe kryetari i PSD’s Shpend Ahmeti priten që ditën e Martë me zhvillue takim me përfaqësuesen e naltë të BE, Federica Mohgerini.

Këtë e bani të ditun Enver Hoxhaj gjatë nji konference për media.

Ndryshe, takimi i parë ndërmjet tyne u mbajt rreth dy javë ma parë. Aty u tha se u diskutue për dialogun dhe taksën që Kosova ka vendosë ndaj Serbisë.

Shperndaje në: