Nese e keni harru Shkendije Mujaj, qe do foto me kujtu sa e mire dhe hot asht!

Shkëndije Mujaj, femna e pare e cila theu tabune dhe na e shfaqi trupin dhe format e saj te bukura, permes selfie’ve, sot asht krenare qe ka qene e para dhe ma e guximshmja.

Shkendija sot e jeton jeten mes muzikës dhe modës, dhe komentohet për format dhe pasuninë e saj.

Shperndaje në: