Sherri me McGregor: Këto janë denimet e randa për Khabib

Sot asht zbulue dënimi i Khabib Nurmagomedov për incidentin mbas ndeshjes me Conor McGregor.

Luftari rus do të duhet me i pague hiq ma pak se 400 mijë euro mbasi kceu jashtë oktogonit dhe sulmoi ekipin e McGregor.

Por, kjo nuk asht krejt, mbasi ai do të dënohet edhe në aspekte tjera përveç atyne ekonomike.

Khabib Nurmagomedov nuk ka me pasë të drejtë lufte për nandë muejt e ardhshëm, si pasojë e ngjarjeve të UFC 229,

Shperndaje në: