Dy bjondet e njoftuna, dhurojnë skena të nxehta nga taksi (foto +18)

Chloe Ferry dhe Bethan Kershaw janë cilësue si dy prej femnave ma të bukura dhe joshëse në Britaninë e Madhe.

Së fundmi ato janë ba kryefjala e çdo media jo për shkak të bukurisë së tyne, por sepse janë puthë me njana-tjetrën në nji taksi mbas nji nate të shfrenueme.

Fotot janë publikue nga “Daily Mail” dhe siç shihet në to dy bukuroshet puthen plot epsh dhe egërsi në pjesën e mbasme të nji taksi.

Shperndaje në: