A ka nervozizëm te Liverpool? Shaqiri jep këtë deklaratë

Xherdan Shaqiri ka deklarue se nuk ka aspak nervozizëm te ekipi i Liverpoolit dhe se ata duen me fitue çdo ndeshje.

”Nuk ndjej naj nervozizëm te ky ekip. Na duem me fitue çdo ndeshje”

”Nuk shoh nerva këtu. Jemi tue punue çdo ditë. Na shkojmë ndeshje mbas ndeshje dhe besoj se ky mentalitet duhet me qëndrue deri në fund të sezonit”, u shpreh djaloshi nga Zhegra e Gjilanit.

Shperndaje në: