Mbledhen përsëri liderët e shtetit

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftue në nji takim të gjithë liderët e shtetit.

Me ftesë të kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, në orë 12:00 ka me fillue takimi me liderët e shtetit, presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj.

Lajmi.net merr vesh se ky takim do të mbahet në Kuvendin e Kosovës, dhe pjesë e këtij takimi janë edhe bashkëkryesuesit e Ekipit Negociator, Fatmir Limaj e Shpend Ahmeti.

Shperndaje në: