28-vjeçarja shokon të gjithë: Masturbohem 10 herë në ditë, nuk due dashnor (foto)

Elysia Downings asht e mvarun nga përdorimi i lojnave seksuale dhe masturbohet deri në 10 herë në ditë. Nga mvarësia që ajo ka krijue nuk dëshiron me pasë dashnor.

28-vjeçarja, zbuloi se lidhja e dashnisë me pajisjet filloi kur ajo ishte 13 vjeç me i pshtue nji fminie të vështirë, dhe gjatë viteve ajo harxhoi ma shumë se 3000 paund në hobin e saj.

Elysia nga Buxton, tha: “Kur isha 13 vjeç nuk kisha lojna seksi, kështu që përdorja sende shtëpiake në vend të masazheve, përdorja furçat e dhambëve, çdo gja që vibronte”.

“Djemtë duhen me pranue se çdo gja me bateri gjithmonë ka me ba punën ma të shpejtë dhe ma efikase”, shprehet Elysia./Mirror

Shperndaje në: