Shokon futbollisti serb me deklaratën e tij: “Idhulli im asht Xherdan Shaqiri” (foto)

“Skënderbeu” ka ble së fundmi nji futbollist të lindun në Kosovë, Elmir Asani, i cili i ka të dy prindët serbë dhe nuk flet pothuejse aspak shqip.

Elmir Asani në nji intervistë të fundit, i ka habitë të gjithë kur asht shprehë se idhulli i tij asht futbollisti i njoftun kosovar, Xherdan Shaqiri.

Futbollisti me origjinë serbe shprehet se ai don me u ba as ma pak e as ma shumë sa Shaqiri./Sportekspres

Shperndaje në: