Messi asht bossi te Barcelona, nuk i don këta dy lojtarë n’ekip

Leo Messi ka bisedue me Jose Maria Bartomeun për largimet që do të ndodhin në fund të këtij sezoni.

Simbas Don Balon, ylli argjentinas i ka ba me dije presidentit katalonas se nuk i don dy lojtarë n’ekip.

Messi ka kërkue që Jeison Murillo dhe Kevin Prince Boateng me u largue nga ekipi në afatin e verës.

Shperndaje në: