Modelja shqiptare po e “tranon” Italinë (kujdes, foto +18)

Jori Delli u ba e njoftun verën e kalueme kur u shfaq në “Sportitalia”.

Ajo asht me origjinë shqiptare, por asht rritë e formue si modele në Torino.

23-vjeçarja ka shfaqë simpatinë për kuqezijtë e Milanit dhe tashma asht nji yll në ngjitje n’Itali.

Shperndaje në: