Bani këto lëvizje në seks, femna e ka të sigurt orgazmën perfekte (kujdes, foto +18)

Komunikimi direkt dhe eksplicit me partnerin gjate seksit asht shume i randesishem.

Keshtu kane thane studimet e disa shkencetareve qe kane ba me dije se grate ne lidhje heteroseksuale kane pak orgazma, shkaku i marredhanieve te ‘thjeshta’.

Shkencetaret kane zbulue nji ‘treshe te arte’ per grate qe kishte me i ndihmue ato me perjetue orgazme, transmeton Rrokum.TV.

Rreth 30% e mashkujve mendojne se marredhania seksuale asht menyra ma e mire per fermnat qe me arrite orgazmen, por kjo asht e gabueme.

Shkencetaret kane kallxue per ‘treshen e arte’ qe duhet me ndodhe ne dhomen e gjumit:

Stimulimi i organeve gjenitale

Puthja e thelle

Seksi oral

Shperndaje në: