Seksbomba shqiptare del komplet cullak, fotot e saj bajnë ‘masakër’ në rrjet…(kujdes, foto +18)

Personazhi i njoftun i showbiz’it shqiptar, Iva Aliko, asht shumë e famshme për linjat e saj seksi dhe për fotot provokuese që poston vazhdimisht në rrjetet sociale, ku i len shumë pak vend imagjinatës.

Shperndaje në: