Kqyrni çka ka lshue Ronaldo budalla:)

Para dy vjete, kjo ishte femna qe e qiti mendsh Cristiano Ronaldon.

Quhet Cassandre Davis dhe asht aktive ne rrjetet sociale.

Ma vone u ndane….A ka gabue a jo, vendosni ju!

Shperndaje në: