A e pati me Veselin kur tha “qenef mashkull”? Flet Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj, nuk ka mohue se i asht drejtue me fjalët “qenef mashkull”, kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, megjithëse ka thanë se nuk e di dhe se nuk i kujtohet.

I pyetun nga gazetarët, Haradinaj ka thanë se “nuk e di për çka ka qenë tema”.

Për besë nuk më kujtohet. S’po di a e kam thanë, nashta e kam thanë, ka qenë kah dalja atje, nuk e di për çka ka qenë tema”, ka thanë Haradinaj.

Shperndaje në: