Dj me famë botnore: Çikat kosovare po pushtojnë botën (foto)

DJ i famshëm Diplo, i cili njihet për miqësinë e tij me dy kangëtaret kosovare, Dua Lipa dhe Era Istrefi, i ka ba kësaj të fundit nji dedikim shumë të veçantë në ditën e Pamvarësisë së Kosovës.

“Çikat kosovare po pushtojnë botën,” shkruen Diplo në përshkrimin e nji foto, ku shfaqet përkrah kangëtares kosovare.

Mirëpo, nuk ka mungue as komenti i kangëtares. “O Zot i madh, të due!”, ka shkrue ajo.

View this post on Instagram

Kosovan girls taking over the world

A post shared by diplo (@diplo) on

Shperndaje në: