Dalin analizat, kështu Icardi mashtroi Interin!!!

Mauro Icardi i asht nënshtrue testeve mjekësore ditën e sotme me pa gjendjen e tij fizike.

Këto teste e kanë nxjerrë rrenc argjentinasin, i cili nuk vuen nga asnji shqetësim dhe ka rrejt tue pretendue se mungesa e tij ishte për shkak të gjunit.

Njoftimin e ka dhanë vetë ekipi zikaltër, ku shkruen: “Këtë mëngjes, Mauro Icardi i asht nënshtrue nji skaneri në klinikën Humanitas në Rozano për dhimbjet në kambën e djathtë. Nga skanimi asht vnue re se nuk ka pasë asnjë ndryshim në krahasim me gjendjen e tij para se të niste sezoni aktual”.

Shperndaje në: