Bombastike n’tana anët: Seksi më mban në formë (kujdes, foto +18)

Ajo asht nji nga femnat ma seksi në botë dhe prej dy dekadash asht e pranishme në media.

Bahet fjalë për modelen Katie Price.

Edhe pse 40 vjet, ajo vazhdon me qenë në formë. E për këtë meritat ia len seksit./Rrokum.TV

Shperndaje në: