Njihuni me çikën e “nxehtë” të kryeministrit të Maqedonisë së Veriut (foto)

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, po kalon momente të bukura në karrierën e tij politike. Por, kaq e bukur duket se asht edhe familja e tij.

Çika e tij, Aleksandra Zaev, asht shumë aktive në rrjetet sociale ku ka mija miq dhe ndjekës, ndërsa kohët e fundit ka tërheqë vëmëndjen edhe me fotot që ka postue në rrjetet sociale.

Shperndaje në: