Baba me dy djemtë 22 dhe 24 vjeçarë, vdiqën n’aksidentin tragjik në Zhur

Nji aksident tragjik ka ndodhë ditën e sotme në rrugën Prizren-Zhur.

Me ç’rast humbën jetën tre persona të familjes Sopa nga Zhuri, baba (1969) dhe dy djemtë (1994) dhe (1996).

Shoferi i kamionetës nuk ka marrë lëndime dhe me urdhën të Prokurorit asht dërgue në mbajtje.

Shperndaje në: