Këta janë tre personat që mbetën të vdekun nga aksidenti në Prizren (foto)

Nji kamionetë dhe nji kerr janë përfshi në nji aksident sot në rrugën Prizren-Zhur.

Nga ky aksident kanë humbë jetën tre persona.

Bahet fjalë për babën R. Sopa 50 vjeç si dhe dy djemtë e tij B. Sopa 24 vjeç dhe L. Sopa 22 vjeç.

Shperndaje në: