“Kam me qenë nji super prostitutë”, aktorja e njoftun shqiptare zbulon rolin e ri (foto)

Aktorja shqiptare, Rudina Dembacaj, ka tregue rolin e ri që ka me luejt në teatër.

Aktorja dhe njikohësisht moderatorja nga Shqipnia, Rudina Dembacaj, vjen me shfaqjen e saj të dytë në teatër.

Rudina Dembacaj: “Mezi po pres ta luaj si rol sepse më intrigon shumë. Jam shumë kurioze sesi do ta bëj karakterin një prostitute. Ngjarjet ndodhin në një bordello, por është vërtetë ana njerëzore e punonjëseve të seksit, që janë njerëz, kanë ndjenja.

Kastro Zizo: Futesh aq thellë tek roli? Në rastin konkret bën rolin e një prostitute. Mendon se do ishte një prostitutë e mirë? Unë për vete po

Rudina Dembacaj: Jemi në provat e para por do futem që ç’ke me të në rol. Do jem një super prostitutë më beso.

Shperndaje në: