Parashikuesja e ndeshjeve që po “tranon” tifozët (kujdes, foto +18)

Quhet Martina Finocchio dhe asht nji 22-vjeçare nga Pescara.

Italianja asht ba e famshme online për shkak të parashikimeve që ban në trupin e saj për ndeshjet e Serie A.

 

Shperndaje në: