Problemi Icardi, kqyreni çka ka ba Interi (foto)

Kriza mes Interit dhe Mauro Icardit ka marrë nji goditje “knock-out”. Bahet fjalë për nji promo të shoqnisë akcionere te zikaltërit, Suning Group, me stafin kinez që e ka lanë jashtë posterit promovues. Icardi nuk ishte në grafikun që njoftoi marrëveshjen e Suning me kompaninë elektronike AUX Group të Martën.

Në mungesë të argjentinasit ishin futbollistë si Milan Skriniar, Stefan de Vrij, Lautaro Martinez, Ivan Perisic dhe kapiteni i ri, Samir Handanovic. 26-vjeçari ka refuzue me u stërvitë me ekipin, tue e justifikue me faktin që po ndjen dhimbje në gjunin e tij të djathtë.

Shperndaje në: