Ish eskorta rrëfen gjithçka: Nuk jam pendue, e kam shijue seksin edhe me të moshuem (foto +18)

Nji ish-eskortë ka folë për herë të parë për punën 2 vjeçare në të cilën fitonte 260 dollarë n’orë.

Por, në përfundim të ‘karrierës’ të saj 2-vjeçare si prostitutë, Andrea Werhun nga Kanada ka vendos që kujtimet e saj me i shkrue në nji libër.

Andrea Werhun, 27 vjet nga Toronto ka publikue librin ‘Modern Whore’, që në mënyrë të moderueme i bjen ‘Prostituta moderne’ shkruen Daily Mail.

Libri asht nji bashkëpunim me regjisoren Nicole Bazuin dhe siç thotë autorja, synon me i flakë tej disa paragjykime mbi punëtoret e seksit, të cilat njihen edhe si ‘eskortë’.

Andrea rrëfen se përgjatë këtyne vjeteve ka shkue me qinda klientë dhe nji pjesë e tyne kanë qenë të moshuem, deri edhe 80-vjet.

“Nuk më vjen siklet dhe as nuk pendohem për atë që kam ba. E kam shijue seksin me klientët, sigurisht edhe pagesën”, thotë ajo.

Këshilla e Andreas për krejt çikat që punojnë në këtë industri asht me folë dhe me i tregue historitë e tyne.

“Kështu shoqnia do t’i pranon edhe ma shumë”, shprehet ajo.

Shperndaje në: