A ka me pasë edhe sonte befasi në Champions League?

Champions League

Në Champions League, sot në mbramje luhen edhe dy ndeshjet e fundit sa i përket kësaj faze, derisa dy ekipet e kualifikueme do të bashkohen me ekipet tjera drejt raundit të çerekfinaleve.

Bayern Munchen-Liverpool asht ndeshja me u pa sonte. Takimi i pare perfundoi pa golla.

Ndeshja tjeter asht ndermjet Barcelona dhe Lyon, edhe kjo e perfundueme pa golla ne takimin e pare.

Te dyja ndeshjet fillojne ne oren 21:00.

Shperndaje në: