Lorik Cana: Qe cili ekip europian ka ma së shumti tifozë shqiptarë (video)

Ish kapiteni i Kombetares se Shqipnise, kosovari Lorik Cana, i ftuem ne nji emision televiziv ka fole per tifozerine shqiptare dhe ekipet e tyne te preferueme.

Mes tjerash, Cana ka thane se Milani asht ekipi me ma se shumti tifozë shqiptarë./Rrokum.TV

Shperndaje në: