Kylie Jenner rrëfen sekretin e trupit të saj mbas shtatzanisë (foto)

Motra e vogël e familjes Kardashian, Kylie Jenner, ka zbulue sekretin e humbjes së peshës mbas shtatzanisë.

Vogëlushja Stormi ka mbushë 1 vjet dhe Kylie ka rikthye format e maparshme trupore tashma.

Ndërkohë që po fliste me ndjekësit Live në Instagram, 21-vjecarja pranoi se hoqi dorë nga karbohidratet me pasë sërish linja të përsosuna.

“Unë vërtetë ha si e çmendun zakonisht. Pica, makarona, shumë gjana të tilla. Kështu unë i shmanga të gjitha këto me hangër ushqime të shëndetshme”.

Shperndaje në: