Çikë ma të nxehtë s’keni pa moti (kujdes, foto/video +18)

Adeliina Kaasalainen asht nji modele nga kryeqyteti finlandez, Helsinki.

Ajo ka lindë më 13 Shtator 1993 dhe tash jeton në Dubain e nxehtë./Rrokum.TV

Shperndaje në: