Kjo asht engjellusha e re e Victoria Secret! (foto+video)

Barbara Palvin, manekenja hungareze, asht shpall Victoria’s Secret Angel, per sezonin e ri te kesaj kompanie.

Lajmin e ka ba te ditun vet modelja.

“Engjujt” jane modele qe e reprezentojne brendin Victoria Secret dhe s’kane nevoje me ju nenshtru testeve per me dale neper pista.

Shperndaje në: