Kaloi koha e manekeneve te holla. Kqyrni çka jane manekenet pernime! (foto)

Java e Modes ne Tel Aviv, qe nisi me 11 Mars, asht ba platforme e dizajnerave dhe brendeve te famshme te Izraelit.

Ne keto foto po i shihni krijimet per kostume pllazhi te dizajnerit te famshem Banahot.

Ajo qe bjen ne sy asht se ne piste defiluen modele te tana masave e numrave.

Kaloi koha e manekeneve te holla e te paushqyeme!

 

 

Shperndaje në: