S’len vend për imagjinatë, gati me i kallxue të gjitha (kujdes, video/foto +18)

Valentina Fradegrada nuk i len vend imagjinatës.

Bllogerja e njoftun italiane ka publikue së fundmi nji set fotografish, ku shfaqet tejet joshëse dhe provokative.

Shperndaje në: