Rita Ora sjell pamje ekskluzive nga mbrapaskenat e xhirimeve të kangë së re (video)

Kangëtarja kosovare me famë botnore, Rita Ora, dje ka publikue projektin e ri “R.I.P”, në duet me Sofia Reyes dhe Anitta.

Ndërkaq sot, për të gjithë fansat e saj ajo ka publikue nji video ekskluzive.

Kliko ne linkun poshte per videon:

https://www.instagram.com/p/BvEclaLHFGP/?utm_source=ig_embed

Shperndaje në: