Dalin pamjet: Edi Rama në gjendje të vështirë në aeroplan (foto)

Sot asht dita e 4’të që Edi Rama asht “zhdukë”, nuk del askund.

SYRI.net shkruejti mbramjen e djeshme se Edi Rama asht shtrue në nji spital në Berlin, ku ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Por, sot kanë dalë edhe pamje të Ramës në avionin drejt Berlinit. Avioni asht i linjës Tiranë – Vienë.

Personi që ka ba foton shkruen se Rama menxi mbahej në kambë dhe ishte shoqnue deri në vendin e tij nga rojet.

Shperndaje në: