Kur seksbombën e “tradhton” era, ia ekspozon “zogun” (kujdes, foto +18)

Courtney Stodden, nji seksbombë amerikane, u ba hit i vërtetë me nji paraqitje provokuese.

Ajo vendosi me u vesh si Marilyn Monroe, dhe gjithashtu vendosi me “dale” në nji skenë, me të cilën kujtojmë aktoren e famshme nga filmi “Shtatë vjet besnikni”, kur era ngriti fustanin e bardhë të saj.

Shperndaje në: