Musliu i përgjigjet zv.ministres tashma të shkarkueme, ia ban “8 me 2” (foto)

Para pak minutash asht shkarkue zavendësministrja serbe në Ministrinë e Drejtësisë, Vesna Mikic, transmeton Rrokum.TV

Lajmin për shkarkimin e Mikic, e ka ba të ditun Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes dokumentit për vendimin e shkarkimit të saj.

E mbas këtij shkarkimi ka reague edhe deputetja e PDK’s, Ganimete Musliu, e cila edhe e kishte nisë polemikën me Mikic.

Musliu në rrjetin e saj social, Facebok, ka publikue dokumentin dhe ka thanë se kjo asht përgjigjja ndaj reagimit të zavendësministres.

Shperndaje në: