Çka deshti me thanë mbrojtësi i Kosovës: “Vendi jonë o ktu! Po le t’mashtrohen najditë deri n’taksirat” (foto)

Kur kanë mbetë vetëm edhe disa orë nga fillimi i ndeshjes Kosovë – Bullgari, lojtarët e përfaqësueses sonë po publikojnë mesazhet e tyne para kësaj ndeshje.

Por, nji postim interesant ka ardhë nga mbrojtësi i krahut të djathtë, Mërgim Vojvoda.

““Vendi jone o ktu! Po lë t’mashtrohen najditë deri n’taksirat!”, ka shkrue Vojvoda krahas nji foto të publikueme në Instagram.

Por, nuk dihet ende se kujt i asht drejtue ose çka ka dashtë me thanë 24 vjeçari me këtë mesazh.

Kliko ne linkun poshte me pa statusin dhe foton e mbrojtesit kosovar:

https://www.instagram.com/p/BvbrBWzhyhH/?utm_source=ig_embed

Shperndaje në: