Kur i qet ne dritare….

Quhet Lilian Leite dhe asht e njoftun n’Brazil e n’Portugali. Ka qene disa here neper ballinat e revistës “Play Boy” në këto shtete.

Si synim, Lilian, 33-vjeç, e ka me rrite famën e saj n’Itali.

Lilian ka tregue se asht tifoze e madhe e futbollit dhe ashtu si futbollistat brazilianë, e sheh bash Italinë si trampolinë për famen e saj.

 

Shperndaje në: