Shaqiri si Ronaldo e Pogba, blen kerr “Rolls-Royce”, qe sa i ka kushtue (foto)

Xherdan Shaqiri tash ka hy në mesin e yjeve botnore si zotnues i nji kerri superlluksoz, Rolls-Royce.

Yje botnore si Cristiano Ronaldo, Paul Pogba, Antoine Griezmann dhe Romelu Lukaku, vozisin ROlls-Royce.

Ndërkohë që, përfaqësuesi kosovar i Zvicrës e provoi sot kerrin e tij të ri dhe shumë të shtrejt, ai pritet me qenë rezervë e Liverpoolit për ndeshjen e nesërme mbrama në Ligën e Kampionëve.

Shaqirit i ka kushtue kerri i ri plot 320 mijë euro.

Shperndaje në: