Haradinaj: Kush e len Kosovën, të kujtojë Agim Ramadanin që la Zvicrën për atdhe

Deputeti Daut Haradinaj ka thanë se ata që po largohen nga Kosova, duhen me kujtue Agim Ramadanin që la Zvicrën për Kosovën.

“Kushdo që ikë, duhet ta kujtojë Agim Ramadanin. Ai e ka lënë vendin e tij në Zvicër dhe është kthyer për ta mbrojtur vendin e vet. Ne e dimë që nuk është një qeveri e vetme shkaktar i krizës, ka shumë qeveri që janë fajtore për këtë. Nuk mundemi ne me akuzu vetveten kur, po më vjen keq tash për shembull Milaimi se shumë e çmoj e respektoj por keni kujdes kur fyeni”, ka thanë Haradinaj.

Shperndaje në: