Luana, ma provokuese se kurrë, të mbasmet – bombastike (foto)

Kangëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca, e cila asht mjaft aktive në rrjetet sociale ka provokue sërisht me fotografitë e fundit.

 

Shperndaje në: