Bebe Rexha këtë herë tregon gjoksin e vërtetë (foto +18)

Kangëtarja e njoftun shqiptare me famë ndërkombëtare shpesh befason fansat në rrjetet sociale me postimet që ban.

E së fundmi, Rexha ka sjell disa fotografi, tue tregue se momentalisht gjendet në Paris dhe në plan të parë ka qitë gjoksin.

Shperndaje në: