Demi Rose e pranon hapun se shumë çifte i janë lutë për treshe (kujdes, foto +18)

Asht e famshme për format e saj bombastike dhe për këto forma asht shumë e kërkueme jo vetëm në industrinë e modës, por edhe nga çifte të ndryshme mesa duket.

Po flasim për Demi Rose, e cila zbuloi në Twitter se merr kërkesa të shumta për treshe nga çifte nga krejt bota.

“Çuditem me këto çifte që më bajnë të tilla oferta. A thue se nuk kam mundësi ma të mira unë”, shkruejti Rose në rrjetin social.

Shperndaje në: