Harroi që ishte pa të mbrendshme, basketbollistja hap kambët dhe tregon gjithçka (video/foto +18)

Ish basketbollistja Valentina Vignali, pervec karrieres si basketbolliste n’Itali, njihet edhe per pozat provokative.

Ajo ka shkaktue reagime mbas shfaqjes se fundit.

Valentina ka dale me nji blluze te holle dhe pa te mbrendshme, tue shfaqe gjithçka aty poshte.

Ajo kete e ka cilesue si incident.

https://www.youtube.com/watch?v=pGzXTtr1LsQ

Shperndaje në: